DUDAK RENKLENDİRME:
ÜCRETSİZ BİLGİ VE RANDEVU İÇİN HEMEN WhatsApp’dan YAZ
Küçük ve ince dudaklar,büyük gösterilir,dolgunluk kazandırılır. Dudak çizgisi olmayan dudaklara kontur oluşturularak ,dudak belirgin hale getirilir. Renksiz dudaklar renge kavuşur ve yüzünüzdeki dudak rengi ile canlı ve taze görüntü elde edilir. Yarık ,yara izleri kapanır. Asimetri düzelir.

Zamandan tasarruf için kalem ve ruj derdiniz olmaz. Üzerine başka renklerde kalem ve rujla da rahatça kullanırsınız. Dudak dolgusu yaptırıp,yine de memnun olmayanlar için harika bir tamamlayıcıdır.Dolgudan sonra oluşan kötü çıkıntıyı (ördek dudak) kapatır.Bu nedenle harika bir kombindir ve mutlaka her dudak dolgusundan önce maksimum doğallık ve bütünlük için,önce kontur ve renklendirme ,sonra dudak dolgusu yaptırılılmalıdır.
Dudak yiyen ruj kullanamayan yada ruj sevmeyen kişilerde de harika bir çözümdür.

> Renksiz dudaklar renge kavuşur ve yüzünüzdeki dudak rengi ile canlı ve taze görüntü elde edilir.
> Yarık ,yara izleri kapanır.
> Asimetri düzelir.
> Zamandan tasarruf için kalem ve ruj derdiniz olmaz.
> Üzerine başka renklerde kalem ve rujla da rahatça kullanırsınız.
> Dudak dolgusu yaptırıp,yine de memnun olmayanlar için harika bir tamamlayıcıdır.Dolgudan sonra oluşan kötü çıkıntıyı (ördek dudak) kapatır. Bu nedenle harika bir kombindir ve mutlaka her dudak dolgusundan önce maksimum doğallık ve bütünlük için,önce kontur ve renklendirme ,sonra dudak dolgusu yaptırılılmalıdır.
> Dudak yiyen ruj kullanamayan yada ruj sevmeyen kişilerde de harika bir çözümdür.

Open chat